Voorbereiding selectie Con Zelo -> 2020-2021

Langzaam maar zeker begint het nieuwe seizoen vorm te krijgen, nu ook de eerste poule indelingen bekend zijn. Het voorbereidingsschema ziet er als volgt uit voor de selectie:

DatumTijdActiviteitTegenstanderLocatieKantine open
Do 13-819.30 TrainingThuisJa
Zo 16-811.00*OefenwedstrijdAlkmaarsche BoysUit (Alkmaar)
Ma 17-819.30 TrainingThuisNee
Di 18-819.30 TrainingThuisNee
Do 20-819.30 TrainingThuisJa
Zo 23-814.00 OefenwedstrijdKleine SluisThuisJa
Wo 26-819.30 TrainingThuisNee
Do 27-820.15* Oefenwedstrijden 1 + 2DTSUit (DTS, Oudkarspel)
Zo 30-814.00BekerMOCUit (MOC, Midwoud)
Ma 31-819.30 TrainingThuisNee
Di 1-919.30 TrainingThuisNee
Do 3-919.30 TrainingThuisJa
Zo 6-913.00 OefentoernooiArie Stam ToernooiUit (VZV, ’t Veld)
Zo 6-9**14.00BekerVroneThuisJa
Ma 7-919.30 TrainingThuisNee
Di 8-919.30 TrainingThuisNee
Do 10-919.30TrainingThuisJa
Zo 13-914.30BekerRood-Wit ZaanstadUit (Rood-Wit Zaanstad, Zaandam)
Di 15-919.30 TrainingThuisNee
Do 17-919.30 TrainingThuisJa
Zo 20-9Start competitie

* Let op: aanvangstijd gewijzigd!

** Datum/tijd kunnen nog wijzigen

post

Con Zelo in 3A: de indeling voor 2020-2021

De KNVB heeft de competitie indelingen voor seizoen 2020-2021 bekend gemaakt, waarbij Con Zelo is ingedeeld in de 3e klasse A. Na het afgebroken seizoen promoveerde Con Zelo 1 toch, dankzij de tweede plaats op de ranglijst.

We komen veel oude bekenden tegen, ook de grootste concurrent van afgelopen seizoen FC Medemblik staat weer op het programma. De indeling zegt nog niets over het wedstrijdprogramma, de nummering daarvoor wordt in augustus bekend gemaakt.

De indeling:

3e klasse A
Always Forward (Hoorn)
De Blokkers (Blokker)
Con Zelo (Waarland)
DWOW (Wieringerwerf)
Grasshoppers (Hoogwoud)
Hauwert ’65 (Hauwert)
Hollandia T (Tuitjenhorn)
KGB (Bovenkarspel)
FC Medemblik (Medemblik)
SEW (Nibbixwoud)
VVS ’46 (Spanbroek)
VVW (Wervershoof)
Westfriezen (Zwaag)
Winkel (Winkel)

Ook Con Zelo 2 treft West-Friese ploegen

Ook voor Con Zelo 2 is de indeling vandaag bekend gemaakt, de reserve 3e klasse A ziet er zo uit:

Reserve 3e klasse A
AFC ’34 2 (Alkmaar)
Alcmaria Victrix 2 (Alkmaar)
VV Bergen 2 (Bergen)
Con Zelo 2 (Waarland)
Hugo Boys 2 (Heerhugowaard Noord)
JVC 2 (Julianadorp)
Kleine Sluis 2 (Anna Paulowna)
RKEDO 2 (Ursem)
Schagen United 2 (Schagen)
Succes 2 (Hippolytushoef)
VVS ’46 3 (Spanbroek)
VVW 3 (Wervershoof)
West Frisia 2 (Enkhuizen)
ZAP 3 (Breezand)