Penalty Bokaal 2019

Penalty Bokaal 2019 was weer een succes, de weergoden waren ons wederom goed gezind en er waren toch nog wat barrages nodig voordat een winnaar bekend was.
Wij danken alle deelnemers voor hun inzet feliciteren de winnaars.
Dit jaar was het Daimin Hillebrand die ervandoor ging met de “mooiste Penalty” bokaal.

De jeugdcommissie bedankt:

Scheidsrechter: Dirk Bruin (smurf)
Keeper: Beau Reus (AZ onder 19)
Jury leden: Wil Borst & Erwin Dam
Fotograaf: Willem Volkers
Tamara’s Bloemenboetiek
Kamper Sportprijzen

en uiteraard het publiek die weer in grote getale aanwezig waren.

Willen jullie alle foto’s terugkijken klik dan op deze link Penalty Bokaal 2019

Ut Hussel 2019

Zaterdag 20 april werd er gevoetbald bij Con Zelo. Hier werd namelijk voor de derde keer “Ut Husseltoernooi” gehouden. Uitgangspunt is om niet tegen elkaar  maar met elkaar te voetballen. De teams van Hollandia T en Con Zelo worden daarom door elkaar gegooid. Het gaat hierbij om de jeugd onder de 15 onder de 14 en onder de 13.


« 2 van 5 »

Championsleague 2019 – Het zit er weer op!

Uitslag Champions League 2019

Afgelopen zaterdag hebben we de Champions Leaque 2019 afgerond.

Na een aantal spannende wedstrijden werden de kampioenen bekend.

De eindstanden zijn: 

Poule 1

  1. Manchester City
  2. Barcelona
  3. Paris Saint Germain
  4. Bayern München
  5. Liverpool


 

 

Manchester City

 

Poule 2

  1. Tottenham Hotspur
  2. Juventus
  3. FC Porto
  4. AS Roma
  5. Real Madrid

 

 

 

Tottenham Hotspur

 

Poule 3

  1. Ajax
  2. Schalke 04
  3. Borrussia Dortmund
  4. Olympique Lion 

 

 

 

Ajax

 

 

CL Teamindeling 2019

CL Programma & Uitslagen 2019

CL Standen 2019

Training van Bas IJsselstijn: Herfstvakantie

De training vind op woensdag 24 oktober in de middag plaats op de velden van Con Zelo.

Speel jij in de onder 8 t/m onder 10 (zowel jongens als meisjes) van conzelo ben je van harte welkom van 11 uur tot 12 uur.

Speel jij in de onder 11 t/m onder 13 (zowel jongens als meisjes) van conzelo ben je van harte welkom van 12 uur tot 13 uur.

Zorg ervoor dat je een kwartier (15min.) voor aanvang aanwezig bent

De volgende spelers hebben zich opgegeven:

  1. Willem Smit O8
  2. Rens de Groot O8
  3. Stijn de Groot O11
  4. Dylan Keizer O8
  5. Bas Tesselaar O8
  6. Stef Zutt O9
  7. Jelle Zutt O13
  8. Stijn van der Leest O13
  9. Jef Bruin O13
  10. Mees de Haan O13
  11. Jack van Duin O11
  12. Sid van Duin O13
  13. Tygo Kroon O11
  14. Siep Eeken O11
  15. Hidde Stam O11
  16. Jens Mulder O11
  17. Luka Hoogewerf O11
  18. Jan Bakker O11
  19. Ties van Polen O8
  20. Syb Bergsma O13
  21. Esmee Ham O13
  22. Justin Ham O11
  23. Ryan Bruin O12
  24. Wout Dekker O12
  25. Ike Bos O8
  26. Sepp Hoedjes O9
  27. Chris Stoop O8
  28. Thijs Stoop O13
  29. Tim Dekker O12
  30. Kas Jonker O9
  31. Bob Zomerdijk O8
  32. Giel Veldman O12
  33. Juliën Schoordijk
  34. Clifton Hendriks

Aangepaste wedstrijdvormen jeugd

Vanaf 2018-2019 gaan de veranderingen in het jeugdvoetbal verder doorgevoerd worden. Dit zijn aangepaste wedstrijdvormen voor de jeugd tot en met O12, waarbij de KNVB hoopt dat er meer plezier in het spel komt. Om die reden worden er in de lagere jeugdcategorieën ook geen standen meer bijgehouden, het gaat immers om het plezier in het spel.

Op de website van de KNVB staat veel informatie over de nieuwe spelvormen, ook met filmpjes die de nieuwe regels toelichten. Het is zeker de moeite waard om hier een kijkje te nemen en zo goed voorbereid te zijn op het nieuwe seizoen.

Onderstaande links gaan rechtstreeks naar de betreffende regels voor die categorie:

O6

O7

O8, O9 en O10

O11 en O12

 

Team Indeling Jeugd – 2018-2019

Hierbij de Team Indeling voor het nieuwe seizoen 2018-2019

O19
Skip Stoop
Jan Beers
Jim Langendijk
Nils Nolten
Joep Blankendaal
Cas Jongkind
Jim Stoop
Freek Smit
Leroy Klaver
Sem Ruiter
Jesse van Strien
Tim Ligthart
Jasper van Dam
Teun v/der Leest
Mats Brandsma
Senna Houtenbos

O17
Jack Bakker
Ad Beers
Emiel Ursem
Daan Zutt
Job Vennink
Geert Jonker
Jelle Groen
Anton Hessing
Jip Beemsterboer
Daan Beets
Boyd Boekel
Kai de Leeuw
Luuk Dekker
Sieb Stoop
Zeb Stoop
Sven Dekker

O15
Pieter Kuijpers
Dennis Conijn
Daan Kleverlaan
Niek Reurslag
Lars Bruin
Frenk Bakker
Daan Negenman
Bente [m] Groen
Sil de Haan
Thijs Wempe
Luuk Smit
Dean Snel
Jur Stam
Danny Schuijt

O14
Chiel Zutt
Daniel Boekel
Kas Beemsterboer
Berry de Jong
Eduard Plas
Kacper Modlinski
Mats Bruin
Fabe Doornbos
Jur Bruin
Sil Bruin
Pieter van Dam
Jake Breugelmans
Arthur Bruin
Marcin Kulinski
Thijs Vennink
Daan Dekker

O13
Julian Lamping
Tijn Zut
Jef Bruin
Jelle Zutt
Thijs Stoop
Sid van Duin
Willem Plas
Syb Bergsma
Dirkje Jaspers
Jesse Jaspers
Mees de Haan
Esmée [m] Ham
Stijn v/der Leest
Steef Zutt

O12
Klaas Bekker
Binck Snel
Tim Dekker
Martin Smit
Clifton Hendriks
Juliën Schoordijk
Per de Jager
Wout Dekker
Finn Wijtman
Selmin Sacirovic
Ryan Bruin
Giel Veldman

O11
Jan Bakker
Sijmen Zut
Jens Mulder
Siep Eeken
Tygo Kroon
Justin Ham
Hidde Stam
Tim Haver
Gina Hendriks
Luka Hoogewerf
Jack van Duin

O10
Stijn de Groot
Joep Noordstrand
Daan Ruigrok
Stef Zutt
Bob Zomerdijk
Sepp Hoedjes
Ebel Doornbos
Kas Jonker

O8-1
Senna Gildemeyer
Owen Holierhoek
Willem Smit
Jack Houtenbos
Bas Tesselaar
Sirak Araya
Dylan Keizer
Daimin Hillebrand
Rens de Groot

O8-2
Thobias Gremmen
Ties van Polen
Aiden Polman
Ike Bos
Thara Zutt
Jan Poland
Sam Jaspers
Chris Stoop

O7
Jim Bruin
Bram Grimijzer
Ayden van Arnhem
Faas Dekker
Goos Veldman
Timo Bos
Milan Gildemeyer

Namens de jeugdcommissie,
Rob de Leeuw

Bekerprogramma

Onderstaande wedstrijden worden gespeeld op resp. 2-9, 9-9 en 16-9

Vrone 1 – Con Zelo 1
Con Zelo 1 – VVS ’46 1
Victoria O 1 – Con Zelo 1

Assendelft 2 – Con Zelo 2
Con Zelo 2 – Kleine Sluis 2
Alcmaria Victrix 2 – Con Zelo 2

Hugo Boys O19-1 – Con Zelo O19-1
Con Zelo O19-1 – Westfriezen O19-4
Con Zelo O19-1 – WBSV O19-1

Winkel/Con Zelo VR2 – Strandvogels VR1
VVW VR1 – Winkel/Con Zelo VR2
Saenden VR1 – Winkel/Con Zelo VR2

Onderstaande wedstrijden worden gespeeld op resp. 1-9, 8-9 en 15-9

Con Zelo O17-1 – Sporting Krommenie O17-2
Bloemendaal O17-3 – Con Zelo O17-1
BOL O17-2 – Con Zelo O17-1

Con Zelo O15-1 – Koedijk O15-4
Duinrand S O15-1 – Con Zelo O15-1
Hollandia T O15-2 – Con Zelo O15-1

VVS ’46 O14-1 – Con Zelo O14-1
Con Zelo O14-1 – DWB O14-1
DESS O14-1 – Con Zelo O14-1

LSVV O13-3 – Con Zelo O13-1
Con Zelo O13-1 – Nieuwe Niedorp O13-1
Con Zelo O13-1 – VZV O13-1

Con Zelo O12-1 – Schagen/SRC O12-3
Vios W O12-2 – Con Zelo O12-1
Con Zelo O12-1 – Dirkshorn O12-2

ZAP O11-3 – Con Zelo O11-1
Con Zelo O11-1 – Hugo Boys O11-1
Winkel O11-1 – Con Zelo O11-1

Con Zelo O10-1 – Geel Zwart ’30 O10-1
Winkel O10-1 – Con Zelo O10-1
Con Zelo O10-1 – Vios W O10-2

Con Zelo O8-1 – Schagen/SRC O8-3
JVC O8-2 – Con Zelo O8-1
Con Zelo O8-1 – SVW ’27 O8-3

Schagen/SRC O8-6 – Con Zelo O8-2
Con Zelo O8-2 – Hollandia T O8-2
Dirkshorn O8-1 – Con Zelo O8-2

Penalty Bokaal 2018

Penalty Bokaal 2018 was weer een succes, de weergoden waren ons wederom goed gezind en er waren toch nog wat barrages nodig voordat een winnaar bekend was.
Wij danken alle deelnemers voor hun inzet feliciteren de winnaars.
Dit jaar was het Luuk Smit die ervandoor ging met de “mooiste Penalty” bokaal.

De jeugdcommissie bedankt:

Scheidsrechter: Jan Stoop
Keeper: Christiaan Pompies
Jury leden: Aad Leegwater & Siem Tesselaar
Fotograaf: Arie Boekel
Tamara’s Bloemenboetiek
Kamper Sportprijzen

en uiteraard het publiek die weer in grote getale aanwezig waren.

Willen jullie alle foto’s terugkijken klik dan op deze link Penalty Bokaal 2018

post

Penalty Bokaal 2018 – Voorrondes deze week!!

Hallo Jeugd van Con Zelo voetbal.

Het is zover, de voorrondes voor de Penalty Bokaal 2018 worden in de week van 9 t/m 12 april gehouden.

Dag Datum Tijd Team Keepers
Maandag 9 april 2018 18:00 O11-1 Jur Bruin / Niek Reurslag
9 april 2018 18:30 O11-2 Niek Reurslag / Zeb Stoop
9 april 2018 19:00 O13 Zeb Stoop / Anton Hessing
9 april 2018 19:30 MO19 Nils Nolten / Chris Borst

Dinsdag 10 april 2018 19:00 O15 Nils Nolten / Chris Borst
10 april 2018 19:30 O14 Nils Nolten / Chris Borst

Woensdag 11 april 2018 17:15 O7 Justin Ham / Giel Veldman
11 april 2018 17:30 O8 Justin Ham / Giel Veldman
11 april 2018 17:45 O9 Tijn Zut / Jur Bruin
11 april 2018 18:30 O10 Tijn Zut / Jur Bruin

Donderdag 12 april 2018 18:30 O17 Dennis Wever / Paul Veeman
12 april 2018 19:15 O19 Dennis Wever / Paul Veeman

Ouders let op: de aanvangstijden zijn richt tijden als een team sneller klaar is met penalty’s nemen kan het zijn dat er gelijk begonnen wordt met het volgende team.